Predaj, komerčná zóna, Bratislava - Ružinov, Páričková ul. 590 000,00 EUR navrhnúť cenu

Komerčná zóna, Predaj, Bratislava - Ružinov - Páričková ul.

Predaj priestoru na Páričkovej ulici

Leaders&Partners reality, pobočka Bratislava ponúka na predaj priestor s veľkorysou výmerou 187 m2 v novej časti Páričkovej ulice, blízko projektu Zwirn a novej autobusovej stanice Nivy.


Priestor sa nachádza na prízemí v objekte zrekonštruovaného internátu na Páričkovej ulici v Bratislave pod názvom Pari. Developer YIT Slovakia, ktorý aj zrekonštruoval budovu na Páričkovej, na ktorej sa nachádza predmetný priestor, dokončil rekonštrukciu historickej budovy Pradiarne z roku 1900 s priľahlou Silocentrálou a pracuje na výstavbe projektu ZWIRN, kde vznikne 902 bytov a apartmánov so štandardom na najvyššej úrovni, približne 26-tisíc metrov štvorcových kancelárií a takmer 2-tisíc parkovacích miest, s funkčným zakomponovaním národnej kultúrnej pamiatky – objektu bývalej Pradiarne. Na území bývalej Bratislavskej cvernovej továrne, ktoré je industriálnou a historickou súčasťou Ružinova prebieha redevelopment celého mestského bloku. Výsledkom bude aj úprava Košickej ulice, kde vznikne obojsmerná cyklotrasa v šírke 2,5 metra a revitalizuje sa zelený pás ktorý je rezervovaný ako koridor pre električku.
YIT predpokladá, že výstavba (ktorá už prebieha) všetkých troch etáp projektu Zwirnu by mala byť dokončená do roku 2025.

Pradiareň 1900 ktorá je Národnou kultúrnou pamiatkou a je v bezprostrednej blízkosti poskytuje približne 11-tisíc metrov štvorcových kancelárskych plôch a vyše 3-tisíc metrov štvorcových retailu a vybavenosti. Svoje sídlo presťahovali sem už spoločnosť YIT ako aj Microsoft, Medusa group a iné. Súčasťou projektu je aj objekt Silocentrály, kde bude auditórium, vznikne tak možnosť pre organizáciu kultúrnych podujatí a eventov.
Vnímame to ako ideálnu lokalitu z pohľadu dostupnosti nakoľko sa nachádza 200 metrov od novej autobusovej stanice, ktorá je prirodzene dobre dostupná autom ako aj mestskou hromadnou dopravou a pôsobí ako jeden z centrálnych bodov hlavného mesta.

 • Cena 590 000,00 EUR navrhnúť cenu
 • Vložené 25. 11. 2021
 • Číslo inzerátu AR-0EUO-110131 (12128484)
 • Lokalita Páričková ul.
 • Odpadové vody verejná kanalizácia
 • Elektrický prúd len 220 V
 • Kanalizačná prípojka na pozemku
 • Elektrická prípojka nie je
 • Plynová prípojka na pozemku
 • Vodovodná prípojka na pozemku
 • Forma vlastníctva firemný

Kontaktovať makléra

Kosírová Ivana Ing.Mgr.
Kosírová Ivana Ing.Mgr. Telefón: +421903128045 E-mail: ivana.kosirova@lpreality.sk

Dbáme na ochranu osobných údajov, viac informácií nájdete tu 
 
Kontaktovať
Leaders & Partners,L & P reality Rooseveltova 2 04001 Bratislava-Košice Telefón: 0905 541 086 E-mail: lpreality@lpreality.sk Web:
 

Podobné reality

Komerčná zóna, Predaj, Bratislava - Ružinov - Galvaniho

Predaj, komerčná zóna

Bratislava - Ružinov, Galvaniho 350,00 EUR

Komerčná zóna, Predaj, Bratislava - Ružinov - Galvaniho

Predaj, komerčná zóna, 1 m2

Bratislava - Ružinov, Galvaniho 350,00 EUR/m2

Komerčná zóna, Predaj, Bratislava - Ružinov - Galvaniho

Predaj, komerčná zóna

Bratislava - Ružinov, Galvaniho

Komerčná zóna, Predaj, Bratislava - Ružinov - Ivanská cesta

Predaj, komerčná zóna, 1 m2

Bratislava - Ružinov, Ivanská cesta 350,00 EUR/m2

TOPlist TOPlist