Predaj, rekreačný pozemok, 3 697 m2, Stupava, Stupava 228 000,00 EUR navrhnúť cenu

Predaj, rekreačný pozemok Stupava, 3.697 m2 (cena 63 €/m2) - ZNÍŽENÁ CENA - IBA U NÁS

Ponúkame na predaj pozemok (cena 63 €/m2), ktorý sa nachádza v Stupave – v extraviláne obce. Pozemok má celkovú výmeru 3.697 m2, je ohraničený zo severnej strany účelovou komunikáciou a susedným pozemkom, na ktorom sa nachádza stavba typu rodinného domu. Okolité pozemky slúžia prevažne na poľnohospodárske účely.

Doplnkové funkčné využitie: Prechodné ubytovanie hotelového a penziónového typu.

PRÍSTUP K POZEMKU:
Prístup k pozemku je zabezpečený jestvujúcou prístupovou komunikáciou (verejnou účelovou komunikáciou) napojenou na ulicu Pod Kopcami. Alternatívne prístupy k pozemku vedú cez verejné účelové komunikácie smerom na juhozápad a napájajú sa v okolí cintorína a Rímskej ulice, prípadne verejnou účelovou komunikáciou na ulicu Lesná cesta alebo okolo konského areálu, Stupavskú biofarmu na komunikáciu I. triedy č. 2.

CHARAKTERISTIKA A INŽINIERSKE SIETE:
Pozemok je približne obdĺžnikového tvaru o rozmeroch 84x41m. Je mierne svahovitého charakteru, orientácia je juhozápadná. Do pozemku v jeho spodnej časti zasahuje ochranné pásmo plynu (viď. vyznačené na katastrálne mape v galérii). Na základe tohto obmedzenia prevažná časť budúcich stavieb bude umiestnená v severnej vrchnej časti pozemku, mimo ochranného pásma. Pozemok je aktuálne nezastavaný, pokrytý nízkou trávnatou zeleňou. Čo sa týka inžinierskych sieti, voda bude zabezpečená z navŕtanej studne, elektrická prípojka bude riešená z priľahlej trafostanice. Odkanalizovanie bude riešené do biologickej čistiacej nádrže v spodnej časti areálu. Dažďová voda bude zberaná do retenčnej nádrže, voda z nej môže byť následne používaná na ďalšie účely, ako napríklad závlaha zelene, splachovanie, atď. Vykurovanie objektov je navrhované elektrické.


ÚZEMNOPLÁNOVACIA INFORMÁCIA A REGULATÍVY:
Územie a jeho širšie vzťahy umožňujú potenciál na výstavbu areálu s navrhovanou funkciou, ktorá je v súlade s funkciou (F7-B-14) uvedenou v územnom pláne mesta Stupava. Osadením budúcich objektov musia byť dodržané všetky odstupové vzdialenosti, hygienické požiadavky, ochrana životného prostredia so zreteľom na ochranu prírody, ovzdušia a vôd.

F7 – Šport, rekreácia, agroturistika
Hlavné funkčné využitie:
Rekreačné územie prevažne areálového charakteru tvorené krytými športovými zariadeniami (haly, telocvične, plavecké bazény, ľadové plochy a štadióny), športovými otvorenými ihriskami, plážami a zariadeniami telovýchovy všetkých druhov pre deti, mládež a dospelých verejného a poloverejného charakteru. Vylučuje sa umiestnenie objektov individuálnej rekreácie (chaty, záhradky, a pod.) Intenzita využitia jednotlivých plôch je stanovená v regulačných listoch.
Doplnkové funkčné využitie:
Prechodné ubytovanie hotelového a penziónového typu, prislúchajúca technická a dopravná vybavenosť, maloobchodné zariadenia, verejné stravovanie, požičovne a špecifické služby pre údržbu a opravy športových potrieb a náradia, verejná a areálová zeleň.

ŠTÚDIA ARCHITEKTONICKO - URBANISTICKÉHO RIEŠENIA:
V štúdii sú Objekty navrhnuté v duchu rekreačného charakteru, čo je podčiarknuté materiálovým riešením, ako aj rozvrhnutím objektov v kombinácii s parkovými prvkami. Objekty sú umiestnené v severnej časti pozemku, za účelom zjednodušenia zásobovania prevádzky. Hlavným architektonickým výrazovým prostriedkom je materiálové riešenie a mierka navrhovaných objektov. Prevažná väčšina objektov má ľahký – dočasný charakter prefabrikovaných drevostavieb na zemných vrutoch. Urbanistické riešenie vychádza z rozvoľneného umiestnenia objektov v rámci parkového charakteru návrhu. Ubytovacie jednotky sudovitého charakteru sú rozmiestnené v severnej časti pozemku. Súčasťou návrhu sú objekty určené na doplnkové funkcie ako hygiena, recepcia, skladové priestory, drobná kaviarenská prevádzka s prenajímateľnými priestormi, bylinková záhrada, detské ihrisko, ohnisko na prípravu grilovaných jedál s posedením a voľný priestor na rôzne exteriérové aktivity. Cieľom návrhu bolo vytvorenie príjemného prostredia pre aktivity skupín ľudí, komunít, rodín, školsky´ch vy´letov nielen z blízkeho okolia, ale zároveň aj ako istá forma ukážky možností takéhoto typu prevádzok. V neposlednom rade aj ako dôležitá súčasť environmentálneho vzdelávania detí a mládeže.

Bližšie informácie Vám radi poskytneme na telefónnom čísle 0902 341 366 alebo na dusanpozgay@haloreality.sk. ID ponuky: MA-58762

Cena za nehnuteľnosť je KONEČNÁ, vrátane provízie, právneho servisu zabezpečeného advokátom, poradenstva, základného správneho poplatku na katastri a hypotekárnych služieb (viac na našej webovej stránke).

U NÁS MÁTE ISTOTU: --------------------------------------------------------
- pre vašu bezpečnosť sme členom ZDRUŽENIA REALITNÝCH KANCELÁRIÍ SLOVENSKA - ZRKS
- prvotriedny servis a služby po celom Slovensku, dôvera TISÍCOK PREDÁVAJÚCICH
- na našom webe nájdete viac ako 2000 referencií spokojných klientov
- nestrannosť pri prevode Vašej nehnuteľnosti
- poradíme Vám ako najlepšie predať/kúpiť nehnuteľnosť
- profesionálne obhliadky s pravidelne preškoľovanými maklérmi
- vo vybraných lokalitách pri exkluzívnych zmluvách robíme aj videoobhliadky a nakreslíme aj pôdorys
- inzerujeme na viac ako 200 portáloch
- zmluvy garantované právnikom, dohľad nad prevodom nehnuteľnosti podľa zákona
- hypotekárne služby našich partnerov na mieru
- naše služby neustále zdokonaľujeme/zaujíma nás váš názor
-----------------------------------------------------------------------------
Nehnuteľnosť predávate jeden/dvakrát za život, nechajte to na profesionálov v realitách, ktorým DÔVERUJÚ TISÍCE PREDÁVAJÚCICH PO CELOM SLOVENSKU - u nás nájdete 2000 aktuálnych ponúk.

Ďalšie informácie

Táto nehnuteľnost je exkluzívne spostredkovávaná touto realitnou kanceláriou.

  • Cena 228 000,00 EUR navrhnúť cenu
  • Vložené 24. 8. 2022
  • Číslo inzerátu AR-048A-145393 (58762)
  • Lokalita Stupava

Kontaktovať makléra

Dušan Požgay
Dušan Požgay Telefón: +421902341366 E-mail: dusanpozgay@haloreality.sk

Dbáme na ochranu osobných údajov, viac informácií nájdete tu 
 
Kontaktovať
HALO reality, s.r.o. T.Vansovej 509/15 97101 Prievidza Telefón: 0915238411 E-mail: reality@haloreality.sk Web:
 

Podobné reality

Rekreačný pozemok, Predaj, Stupava - Ďatelinky

Predaj, rekreačný pozemok

Stupava, Ďatelinky 45 000,00 EUR

Rekreačný pozemok, Predaj, Stupava - Nová Hora

Predaj, rekreačný pozemok

Stupava, Nová Hora 190 000,00 EUR

Rekreačný pozemok, Predaj, Stupava - Grefty

Predaj, rekreačný pozemok

Stupava, Grefty 74 825,00 EUR

TOPlist TOPlist